Be Hempy 365

Vaš partner za celostni pristop k boljšemu počutju

365 dni podpore za več miru, ravnovesja in dobrega počutja.

Kot član Be Hempy 365 pridobite dostop do ugodnosti, strokovne podpore in ekskluzivnih prednosti, ki vam pomagajo prihraniti več, izbirati lažje in dolgoročno bolje skrbeti zase.

200.000+

uporabnikov

250+

uporabnikov

Od leta 2014

ZAKAJ BE HEMPY 365

Zakaj večina ljudi ne
doseže želenih
rezultatov?

Zakaj večina ljudi ne doseže želenih rezultatov?

01

Ker iščejo hitre rešitve

02

Menjajo izdelke

03

Preizkušajo različne pristope

04

Pogosto ne vedo, kaj izbrati in kdaj vztrajati

Pri Be Hempy verjamemo, da dobro počutje ne nastane čez noč.

Nastaja z doslednostjo, podporo in pravim pristopom skozi čas.

Zato smo ustvarili Be Hempy 365.

Be Hempy Celostni PristopTM

Kako vam pomagamo na poti do boljšega počutja?

Verjamemo, da dobro počutje ni rezultat ene odločitve, enega izdelka ali ene spremembe.

Je rezultat majhnih korakov, ki jih delamo vsak dan.

Zato smo razvili Be Hempy Celostni Pristop™, ki temelji na 5 stebrih:

01

Razumevanje

Najprej razumemo vas in vaše potrebe.

02

Svetovanje

Pomagamo vam najti naslednji pravi korak.

03

Naravna podpora

Premišlljena izbira izdelkov glede na vaše cilje.

04

Navade in rutina

Majhne spremembe, ki ustvarjajo dolgoročne rezultate.

05

Dolgoročna podpora

Nismo tukaj samo ob prvem nakupu. Tukaj smo skozi vse leto.

BE HEMPY 365

Kaj
pridobite kot član?

Kaj pridobite kot član?

Več podpore pri izbiri izdelkov

Več ugodnosti in prihrankov

Bolj informiranje odločitve

Dostop do strokovnega svetovanja

Dolgoročen pristop k do

Ekskluzivne članske prednosti

ZAUPANJE SKOZI ČAS

Zakaj zaupati Be Hempy?

Že od leta 2014 pomagamo ljudem pri iskanju več miru, ravnovesja in boljšega počutja.

Be Hempy Celostni Pristop

200.000+
Več kot 200.000 uporabnikov

250+

Več kot 250 prodajnih mest
.

Osebno svetovanje in podpora

.

Več kot desetletje izkušenj

Ker verjamemo, da dobro počutje ni cilj. Je pot.

IZKUŠNJE UPORABNIKOV

Več kot 200.000 uporabnikov nam zaupa že od leta 2014.

Več ugodnosti in prihrankov

Več ugodnosti in prihrankov

Več ugodnosti in prihrankov

BE HEMPY 365

Nivoji članstva

Izberite nivo podpore, ki vam najbolj ustreza.

BE HEMPY PLUS

Be Hempy Plus
Za več vrednosti pri vsakem nakupu in dostop do članskih ugodnosti.

Članstvo

9,90€ + DDV/MESEC

ali 99€ + DDV/LETO

Vključuje:

BE HEMPY PREMIUM

Be Hempy Premium
Za več vrednosti pri vsakem nakupu in dostop do članskih ugodnosti.

Članstvo

18,90€ + DDV/MESEC

ali 179€ + DDV/LETO

Vključuje:

BE HEMPY VIP KLUB

Be Hempy VIP Klub

Za najbolj zveste člane, ki želijo osebni pristop, prednostni dostop in najvišjo raven podpore.

Članstvo

49€ + DDV/MESEC

ali 441€ + DDV/LETO

Vključuje:

EKSKLUZIVNO ZA ČLANE VIP KLUBA

FUNKCIONALNOST PLUS PREMIUM VIP KLUB
Članske ugodnosti

Brezplačna poštnina
Posebne ponudbe
Dostop do vsebin
Prednostni dostop do novosti
Prioritetna podpora
Darilo dobrodošlice
Ekskluzivne akcije
VIP ponudbe
VIP darila
VIP dogodki in vsebine
Osebni letni posvet s Tomažem
Osebne usmeritve
Popust
20%
25%
30%

Ekskluzivne prednosti članov Be Hempy 365

Članstvo v programu Be Hempy 365 ni le dostop do ugodnosti. Je dostop do podpore, znanja in posebnih prednosti, ki jih običajni kupci nimajo.

Kot član pridobite:

Ekskluzivne ponudbe samo za člane
Prednostni dostop do novosti
Posebne članske akcije
Ekskluzivne ponudbe samo za člane
Prednostni dostop do novosti
Posebne članske akcije
Ekskluzivne ponudbe samo za člane
Prednostni dostop do novosti
Dodatne ugodnosti skozi vse leto

ZA VAS IN VAŠE CILJE

Komu je Be Hempy 365 namenjen?

Be Hempy 365 je ustarjen za ljudi, ki želijo več kot le izdelke.

Ustvarjen je za ljudi, ki želijo dolgoročno vlagati v svoje dobro počutje ter ob tem izkoristiti ugodnosti, podporo in ekskluzivne prednosti članstva.

Redno uporabljate ali nameravate uporabljati Be Hempy izdelke

Želite prihraniti pri vsakem nakupu

Cenite strokovno svetovanje in podporo

Želite lažje izbirati izdelke zase

Želite biti med prvimi ob novostih in posebnih ponudbah

Iščete dolgoročen in celosten pristop k dobremu počutju

Želite biti nagrajeni za svojo zvestobo

Razumete, da dobro počutje zahteva čas, doslednost in pravi pristop

Iščete dolgoročne navade in ne hitrih rešitev.

Be Hempy 365 temelji na prepričanju, da dobro počutje ni rezultat ene odločitve, temveč doslednih korakov skozi čas. Zato članom nudimo podporo skozi celotno 12-24 tedensko obdobje in dlje.

Kalkulator prihranka

Koliko lahko prihranite?

Premaknite drsnik in izberite paket. Izračun je informativen.

1.000 €
Izbrani paket Plus Popust 20 %
Prihranek 200 €
Končna cena 800 €
Polna cena 1.000 €

Zakaj člani izberejo Be Hempy 365?

Ker ne iščejo samo izdelkov.
Iščejo partnerja, ki jih podpira na poti do boljšega počutja.

Ugodnosti skozi vse leto
Podporo pri izbiri izdelkov
Dostop do ekskluzivnih ponudb
Prednostni dostop do novosti
Strokovno svetovanje
Dolgoročen in celosten pristop

Občutek, da na poti niste sami

DOBRO JE VEDETI

Pogosta vprašanja

Jasni odgovori za lažjo odločitev o članstvu Be Hempy 365.

Potrebujete osebni pogovor?

Z veseljem vam pomagamo izbraiti primerno članstvo.

080 34 29

Da. Mesečno članstvo lahko prekinete kadarkoli v skladu s pogoji programa.

Članski popust velja na večino izdelkov v ponudbi. Morebitne izjeme so jasno označene.

Da. Izberete lahko mesečno ali letno članstvo, odvisno od vaših želja.

Da. Izberete lahko mesečno ali letno članstvo, odvisno od vaših želja.

Ne. Član lahko postane vsak, ki želi izkoristiti ugodnosti, podporo in prednosti programa Be Hempy 365.

Da. Mesečno članstvo lahko prekinete kadarkoli v skladu s pogoji programa.

Da. Mesečno članstvo lahko prekinete kadarkoli v skladu s pogoji programa.

Da. Mesečno članstvo lahko prekinete kadarkoli v skladu s pogoji programa.

Da. Mesečno članstvo lahko prekinete kadarkoli v skladu s pogoji programa.

BE HEMPY 365

Kaj
pridobite kot član?

Več podpore pri izbiri izdelkov

Več ugodnosti in prihrankov

Bolj informiranje odločitve

Dostop do strokovnega svetovanja

Dolgoročen pristop k do

Ekskluzivne članske prednosti

BE HEMPY 365
PRIHRANITE VEČ. IZBIRAJTE LAŽJE. POSKRBITE ZASE BOLJE.

Izberite članstvo, ki vam najbolj ustreza.

Brezplačno svetovanje: 080 34 29

www.be-hempy.si

Be Hempy - logo

Naš pristop             Ugodnosti             Članstvo             FAQ